SANDIK 750 ml s rozprašovačem

Kategorie: Dezinfekce na plochy

CENA: 241 Kč
(bez DPH: 199.00 Kč)
KS

POPIS: Kombinace hydroalkoholu s dezinfekčními aktivními přísadami, se speciálním složením pro rychlé a strategické čištění tvrdých povrchů kovů, lakovaných a kachlových ploch, stejně jako skel, plastů a plexiskel, atd.

Ideální pro čištění a dezinfekci ploch, které přicházejí do styku s potravinami, jako jsou ryby, maso, ovoce, zelenina tzn.potravinářský průmyslu stejně jako výdejní pulty, kráječe, atd.. Zajišťuje efektivní čištění a dezinfekci na vnějších povrchách strojů používaných v potrvainářském průmyslu a pro čištění ploch, kde dokáchází k přípravě jídla. Slučuje normální čištění a dezinfekční postupy, které zajistí snížení kontaminace mikrobů. Výrobek nemá vliv na chuť potravin a nevyžaduje konečné oplachování.

 

SLOŽENÍ: benzalkonium-chloride 0,25%, 0,02% ortophenzlphenol, isopropylic alcohol a další související složky.

 

VYUŽITÍ: mléčný / sýrárenský průmysl, nápojový průmysl, konzervárny, jatka a továrny na zpracování masa, potravinářský průmysl obecně, kosmetický průmysl. Domácí využití, úklid firem, obchodů, supermarketů, hotelů, jídelen, atd.

 

CHEMICKÉ A FYZICKÉ VLASTNOSTI:

 

VZHLED

tekutina

BARVA

bezbarvá

VŮNĚ

Neparfémovaná, po alkoholu

SPECIFICKÁ HMOTNOST

0.970 ±0.01g/ml

ROZPUSTNOST VE VODĚ

complete

pH

8.0 ± 0.5

CHEM.VLASTNOSTI

eionogenní - kationtové

ROZLOŽITELNOST

>90%

ŽIVOTNOST

24 měsíců

 

ZPŮSOB POUŽITÍ: Produkt je připraven k použití. Dokáže odstranit jakékoliv velké množství mastnoty a nečistot. Aplikujte přípravek na povrch, který má být očištěn
a pokud je to možné nechte působit po dobu několika minut. Otřete povrch hadříkem nebo papírem.